REGATY

Zawody odbędą się na jednostkach  Tes 780 lub Laguna 27. Są to duże jachty kabinowe ok. 8 m., bardzo bezpieczne (8-osobowe).

Możliwa jest również realizacja regat na mniejszych jednostkach  - łodziach typu Omega, z zabezpieczeniem ratowniczym (po 3 osoby w łódce+sternik) lub 15 (po 4 osoby w łódce+sternik).

REGATY-1
REGATY-2

W każdej łódce sternikiem będzie osoba z uprawnieniami żeglarskimi.

Instruktarz oraz regaty odbywać się będą pod okiem Licencjonowanego Sędziego Polskiego Związku Żeglarskiego I klasy

Wieczorna kolacja może odbyć się również w klimacie żeglarskim, w restauracji lub na tarasie przy akompaniamencie wybranego  zespołu szantowego, gdzie zostanie wręczony puchar Zwycięzcom.

REGATY-3

REGATY

SPŁYW RZEKĄ BZURĄ

Spływy tą rzeką rozpoczynamy w Łowiczu, przystań znajduje się nad rzeką w odległości około pięciu godzin od ujścia do Wisły.

Jest to rzeka, którą można polecić początkującym kajakarzom - szlak nie przysparza większych trudności.

Długość trwania spływu dopasowujemy do czasu wolnego Uczestników - Istnieje możliwość organizacji spływu trwającego 2-6 godzin.

SPŁYWY-KAJAKOWE-1

SPŁYW RZEKĄ RAWKĄ

Rawka to rzeka w środkowej Polsce, prawy, największy dopływ Bzury. Spływ tą rzeką polecamy ze względu na szczególnie malowniczą okolicę, gdyż Rawka przepływa przez Bolimowski Park Krajobrazowy.

Każdy ze spływów możemy połączyć z programem survivalowym Bezludna Wyspa - wtedy czas trwania integracji to ok. 5-6h.

SPŁYWY-KAJAKOWE-2

ORGANIZUEJMY RÓWNIEŻ SPŁYWY KAJAKOWE INNYMI RZEKAMI
W WYBRANYM REGIONIE POLSKI

W miejscu zakończenia spływu możemy zorganizować gry i zabawy prowadzone przez animatora,  gorące posiłki, ognisko i wieczorna biesiada.

Podczas spływu powinno towarzyszyć nam dwóch ratowników WOPR . Każdy ma obowiązek płynąć w kapoku.

Oferta obejmuje: spływ kajakowy, opieka ratowników WOPR, przejazd na miejsce imprezy i powrót.

SPŁYWY-KAJAKOWE-3

AMBIENTE Imprezy Integracyjne

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą oraz inwestycję w fantastyczną, niezapomnianą i pełną wrażeń zabawę. Dzięki naszym staraniom imprezy integracyjne dla firm pozbawione są nudy. Jesteśmy po to, aby dostarczyć naszym Klientom najlepszy rodzaj rozrywki!