GRY MIEJSKIE

Gry miejskie to forma rozrywki, której esencją jest wykorzystywanie przestrzeni miejskiej jako istotnego elementu rozgrywki. To także nowoczesna forma kontaktów z klientem, integracji pracowników, aktywności w czasie wolnym, połączenie przygody i wspólnego przezywania z aktywnym zwiedzaniem miast.

Gry organizujemy i przeprowadzamy we wszystkich miastach w Polsce. Tematyka gier zależy od upodobań klienta bądź okazji z jakiej jest organizowana, dotychczas realizowaliśmy gry zarówno w wielkich jak i mniejszych miastach. Gry realizujemy w pod różnymi hasłami przewodnimi . Od aktywnego zwiedzania miasta w klimatach historycznych przez utrwalenie założeń szkoleniowych w trakcie zabawy po realizacje założeń edukacyjnych.

Uczestnicy, podzieleni na grupy będą przemierzać przestrzeń miejską według scenariusza. Po drodze niczym bohaterowie gier i filmów będą odnajdować wskazówki, rozwiązywać zadania, rozszyfrowywać łamigłówki. Do dyspozycji będą mieli specjalne mapki oraz przygotowane informacje. Towarzyszyć im będą animatorzy, a zwycięzcy otrzymają nagrodę..

PRZYKŁADOWE TEMATY: SKARB LICZYRZEPY, W JEDEN DZIEŃ DOOKOŁA ŚWIATA, AFERA KRYMINALNA CZYLI  NA TROPIE ZBRODNI,   WYPRAWA KOSMICZNA CZYLI W POSZUKIWANIU BRAKUJĄCEGO ELEMENTU, WARSZAWA W CZASACH KOMUNY

ry-miejskie-1
ry-miejskie-2
ry-miejskie-3

AMBIENTE Imprezy Integracyjne

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą oraz inwestycję w fantastyczną, niezapomnianą i pełną wrażeń zabawę. Dzięki naszym staraniom imprezy integracyjne dla firm pozbawione są nudy. Jesteśmy po to, aby dostarczyć naszym Klientom najlepszy rodzaj rozrywki!