PAINTBALL I STRZELNICA

Tradycyjny paintball - rozgrywki w lesie, na torze off-road w Radziejowicach lub innym wybranym miejscu. Wiele scenariuszy do rozegrania, komplet wyposażenia dla Uczestników, dowolna ilość kulek.

Militarny Paintball - odmiana paintball’a, korzystająca z technik i taktyk wojskowych, oraz wzorujących się na działaniach treningowych służb specjalnych oraz komandosów. Scenariusze są dłuższe i bardziej złożone, zmieniają się wraz z postępem gry i składają na zadania główne i poboczne. Cała gra jest punktowana (zabicia, rany, zadania poboczne i główne, zdarzenia losowe),
w scenariuszach wykorzystuje się sprzęt wojskowy (nosze, telefony polowe itp.), gry są prowadzone przez wojskowych z wieloletnim doświadczeniem treningowym. Uczestnicy dostają sporo dodatkowego ekwipunku a minimalna ilość uczestników to 12 osób.

Paintball laserowy - zaaranżowany w specjalnie przygotowanym namiocie, możliwy również w wersji piknikowej.

PAINTBALL-I-STRZELNICA-2
PAINTBALL-I-STRZELNICA-1

Strzelnica

Proponujemy zajęcia ze strzelania z broni ostrej na profesjonalnej strzelnicy
w wybranych miejscach w Polsce - strzelanie zaproponowane poniżej dają możliwość intensywnego treningu strzeleckiego jak również zapoznanie uczestników z różnymi rodzajami broni i różnymi dyscyplinami strzeleckimi.

Na wybranym terenie możemy zaproponować stanowiska do strzelania
w specjalnie przygotowanym namiocie:

  • Strzelania z łuków,
  • Strzelania z wiatrówek
  • Strzelanie z proc
  • Strzelanie ASG (repliki prawdziwej broni z nabojami)
  • Na koniec możemy przeprowadzić mini turniej strzelniczy.

STRZELNICA Z BRONI OSTREJ - możliwe jest zorganizowanie szkolenia na profesjonalnej strzelnicy w okolicach Tarczyna.

PAINTBALL-I-STRZELNICA-3

AMBIENTE Imprezy Integracyjne

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą oraz inwestycję w fantastyczną, niezapomnianą i pełną wrażeń zabawę. Dzięki naszym staraniom imprezy integracyjne dla firm pozbawione są nudy. Jesteśmy po to, aby dostarczyć naszym Klientom najlepszy rodzaj rozrywki!