Wymiatacze

ŚCIEŻKA WOJOWNIKA

To już nie przelewki masz do pokonania 36 metrowy tor ze zbijakami, wspinaczką, zjeżdżalnią i labiryntem Na swojej drodze czeka cię wiele niespodzianek. Pod ośmioma 5,6 metrowymi kolumnami jest Labirynt z dmuchanymi zbijakami różnej wysokości oraz latającymi kulami chcącymi zepchnąć cię z obranej drogi. Potem wspinasz się po pajęczej sieci i zjeżdżasz wprost na 20 metrową ścieżkę przeszkód.

WIPE OUT

To cztery niesamowite kule o średnicy 2 metrów każda. Poczuj się jak gwiazda lub artysta telewizyjny podczas próby pokonania legendarnego 20 metrowego toru przeszkód Wipe-Out. Wdrap się na szczyt i zmierz się z czterem gigantycznymi kulami o 2 metrowej średnicy.

TOR SPARTAN

Dwa tory po 25 metrów w jedną stronę z drabinkami i zjeżdżalniami o wysokości ponad 5 metrów na pewno podniosą ilość adrenaliny. Poczujesz się jak gladiator pokonując 100 metrowy przemyślnie skonstruowany labirynt. Będziesz miał do pokonania osiem 5,5 metrowych szczytów , tunele z siatką maskującą, dmuchane zbijaki porozstawiane w różnych zaskakujących miejscach. Alternatywnie możesz też rywalizować z drugą osobą na odcinku 50 metrów. Jest to największy dostępny dmuchany tor w Europie gdyż ma 24,5 m długości i 8,1 m. szerokości.

MATRIX

To dwa tunele o długości 7 metrów każdy i średnicy wewnętrznej jednego metra. Masz do pokonania dwa połączone ze sobą wielkie tunele 7 metrowej długości. Konkurencja polega na przeniesieniu 4 kul chwały z jednego końca tunelu na drugi. Pamiętaj, że łatwo jednak nie będzie, gdyż otwór ma ?tylko? 1 metr średnicy. Konkurencję możemy modyfikować na różne stopnie trudności.

STRZAŁA ZEUSA

Poducha ma wymiary 10 x 10 m. Aby uchronić się przed strzałą Zeusa możesz skakać po sześciu wystających podporach. Na poduszce o wymiarach 10 m x 10m znajduje się 6 stanowisk dla zawodników. Specjalnie sterowana strzała Zeusa będzie starała się zepchnąć Ciebie na pomarańczowa strefę pokonanych. Musisz wykazać się refleksem, gdyż strzała obraca się w obu kierunkach z różną prędkością.

Imprezy integracyjne
Imprezy w plenerze:
Imprezy firmowe
Ambiente
Budy Michałowskie 72 | 96-316 | Międzyborów | tel. 695 351 513, e-mail: biuro@imprezy-integracyjne-ambiente.pl
Adres do korespondencji: Al.Krakowska 82, 02-256 Warszawa

Wszelkie prawa zastrzeżone ©2014 Ambiente Marzena Tomasik