Team-building w plenerze

W plenerze przygotowaliśmy dla Was wiele różnych propozycji:

 1. OFF-ROAD - rajdy 4x4 z wykorzystaniem: samochodów terenowych, quadów, amfibii, pojazdów 4x4 site by site, pojazdów wojskowych, Monster Truck itp.

 2. Zabawy terenowe integracyjne - mogą być rozegrane w pobliżu hotelu lub w innym terenie leśnym. Oto przykładowe tematy:

 • OSADA ŚREDNIOWIECZNA - uzbrojenie, techniki walki we wczesnym Średniowieczu,  walki i pojedynki Uczestników, konkurencje strzeleckie, warsztaty rzemieślnicze, zabawy rycerskie..Po konkursach zapraszamy wszystkich na posiłek - biesiadę , którą umili  pokaz tańców dworskich  z epoki.

 • WYPRAWA RYCERSKA - konkurs w cięciu drewna, nauka posługiwania się mieczem, walka na poduchy, rwanie pierzą, cięcie główek kapusty mieczem, strzelanie z kuszy lub łuku, rzut toporkiem. Możliwe są pokazy rycerskie w trakcie zabawy.

 • SPOTKANIE Z KRYMINAŁEM - Celem gry jest wykrycie zabójcy, znajdującego się wśród gości luksusowej posiadłości w Europie w początkach lat dwudziestych. Niepowtarzalny klimat gry tworzą stroje z epoki, muzyka oraz barwne postacie, ich historie i cele, niejednokrotnie zupełnie się wykluczające..

 • ZBÓJECKA WYPRAWA - potyczki z ceprem - konkurs na kawały o góralach, janosikowe tańcowanie - nauka śpiewu i tańców góralskich jak ograbić, zgubiła Maryna kolczyk w stogu siana, strzelanie z wiatrówki - do postaci Janosika rzut pyzdrą  - rzut metalową kulą z sznurkiem do celu i inne

 • FORT BOYARD - celem zabawy jest zdobycie przez jeden zespół pięciu kluczy. Otwierać będą one drzwi do skarbca, w którym znajdować się będzie nagroda dla Uczestników.

 • WIEDŹMY I PROCES O CZARY - Jeśli chcecie przekonać się jak naprawdę wyglądają Wiedźmy, czego można się od nich dowiedzieć i w jakich szalonych zabawach brać udział – zadzwońcie łańcuchem trzy razy…

 • DZIKI ZACHÓD CZYLI GORĄCZKA ZŁOTA - klimat szalonych bajek dla dorosłych takich jak: Złota dwunastka , Złoty kieł czy Przygody Lucky Lucka i tym podobne... Sprawa jest bardzo poważna!!! Obrabowano Bank w Klondike City!!!

 • KOMANDO SA Z WENUS- zabawa w konwencji wojskowej; może być połączona z wozami wojskowymi, pojazdami off-road a jako posiłek - dania z kuchni polowej

 • HIPPISI - zabawa w konwencji lat 60-tych XX wieku

 • ŻNIWA w PRL - rzut do celu widłami, szukanie igły w stogu siana, wybór sołtysa - te i inne zabawy proponujemy w ramach zabawy, w której przeniesiecie się w czasy "pierestrojki"

 • MĘSKI PLAC ZABAW - a do owej zabawy służyć Wam będą koparki, spychacze, wózki widłowe, łopaty, grabie, piły mechaniczne. Przeprowadzimy konkurs na najlepszego drwala oraz wiele innych emocjonujących zajęć.

3. GRY TERENOWE LARP - Gry rozgrywane na podstawie zaproponowanego przez nas scenariusza, z podziałem na role. Czas i sposób rozgrywania zależy od Uczestników

4. FIAT 126P W AKCJI PISTONS CUP - Zebraliśmy w jednym miejscu najlepszych projektantów, mechaników i kierowców  świata, aby stworzyć nowe oblicze naszego Fiata. Podzielimy Was na zespoły, które walczyć będą  w 3 kategoriach:

- najefektowniejszy tuning oceniany podczas parady maluchów nowej generacji - ocena jury w składzie zarządu firmy 

- wyścig maluchów nowej generacji po  torze WRC.

- najbardziej pakowny maluch konkurencja dla spragnionych wrażeń

Do wyboru wiele scenariuszy i konkurencji na trasie...

5. KULIG  - W zależności od pogody oferujemy przejazd saniami lub wozami konnymi po okolicy.  Sanie mogą pomieścić 6-8 osób, wozem może jechać jednocześnie 15-18 osób. Kulig może być zorganizowany również wieczorem z pochodniami.  Kulig możemy zakończyć zabawą przy ognisku lub kolacją w karczmie lub hotelu. Jednocześnie w kuligu może uczestniczyć do 150 osób.

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ NA ZIMOWE AKTYWNOŚCI: NARTY BIEGOWE SKUTERY ŚNIEŻNE, NARTO-ROLKI, NORDIC-WALKING. MOŻEMY JE ORGANIZOWAĆ W KAŻDYM WYBRANYM PRZEZ KLIENTA MIEJSCU. ZAPEWNIAMY INSTRUKTORÓW, ODPOWIEDNIĄ OPRAWĘ I NAGŁOŚNIENIE, TRENING I ZABAWĘ!

6. BIEGI TERENOWE NA ORIENTACJĘ - Biegi terenowe tematyczne organizujemy zarówno na własnym terenie jak i w wybranym miejscu-najczęściej w otoczeniu Hotelu, w którym znajdują się Uczestnicy zabawy. Czas trwania zależy od scenariusza i czasu, którym dysponuje grupa- zwykle jest to 2-3 godziny. Biegi mogą być rozrgywane zarówno w dzień jak i w nocy przy pomocy wskazań kompasów, GPS lub mapy. Sprzęt, który wykorzystujemy dopasowujemy do pory dnia - nocą możemy wykorzystać latarki, noktowizory.. Przykładowe tematy: POSZUKIWANIE ZAGINIONEGO SKARBU, SZTUKA PRZETRWANIA W LESIE, ALE KINO!, HEJ PRZYGODO, WYPRAWA ZBÓJECKA I WYPRAWA RYCERSKA

7. ZABAWY MILITARNE - w różnej konwencji - bardziej łagodnej, zabawowej oraz w formie morderczego biegu pod kierunkiem zawodowych wojskowych

 • OBÓZ REKRUTÓW - Kilkugodzinne lub całodzienne wyprawy pod okiem zawodowych wojskowych w ekstremalnym terenie. Szkolenie wojskowe, wyczerpujące zadania, rywalizacja i współpraca-tego wszystkiego możecie doświadczyć podczas tych zajęć!

 • SZTAFETA MILITARNA - Zabawa połączona z aktywnością. Sztafeta przebiega przez bardzo zróżnicowany teren, na trasie przewidziano wiele zadań o różnym stopniu trudności. Szczególnie atrakcyjna forma dla firm, w których dużą rolę odgrywa rywalizacja pomiędzy poszczególnymi zadaniami.

 • PAINTBALL WOJSKOWY - paintball prowadzony przez zawodowych wojskowych-lekcja taktyki, współpracy i integracja.

8. STRZELANICA I PAITBALL

9. JAZDA KONNA - na ujeżdżalni pod okiem instruktorów

10. KONKURENCJE WSPINACZKOWE  - tyrolka, most linowy, przejazd rowerem po linie, zrzut na oponach i wiele innych konkurencji przeprowadzonych pod okiem specjalistów

11. SPORTY WODNE - spływy kajakowe, regaty, skutery wodne

12. ZABAWY SPRAWNOŚCIOWE, UMYSŁOWE, GRY TOWARZYSKIE W WERSJI XXL

13. SZKOLENIE DLA KIEROWCÓW - SYMULATORY WYPADKÓW - teoria połączona z praktyką pozwoli CI sprawdzić się w wielu hipotetycznych sytuacjach na drodze i w bezpieczny sposób przeżyć najbardziej ekstremalne sytuacje. Posiadamy sprzęt, który może być wykorzystywany dla szkoleń w hotelu (prezentacje multimedialne, symulator zderzeń, symulator ekonomicznej jazdy, alkogogle, Test Stewarta) oraz  na terenie otaczającym hotel-symulator dachowania, troleje. W związku z tym jesteśmy niezależni od warunków pogodowych…

 

 

 

Imprezy integracyjne
Imprezy w plenerze:
Imprezy firmowe
Ambiente
Budy Michałowskie 72 | 96-316 | Międzyborów | tel. 695 351 513, e-mail: biuro@imprezy-integracyjne-ambiente.pl
Adres do korespondencji: Al.Krakowska 82, 02-256 Warszawa

Wszelkie prawa zastrzeżone ©2014 Ambiente Marzena Tomasik