Survival i militaria

SURVIVAL - TEST KOMADOSA LUB SZKOLENIE SURVIVAL'OWE

Zajęcia będzie prowadził Karol Ginter - Uczestnik i Instruktor programu SELEKCJA TVP2 , instruktor survivalu, alpinista i strażak w jednej osobie.

 

 

Gra wzorowana jest na zadaniach i programie opracowanym na potrzeby przeprowadzania SELEKCJI kandydatów do jednostek specjalnych. Zadania dobierane są w taki sposób aby sprawdzić odwagę, spryt, siłę, wytrzymałość psychiczną, oraz odporność na lęk wysokości ora strach przed wodą.

Różnica między prawdziwą selekcją polega na tym że tu nikt nie odpada, a nacisk kładziony jest na działania zespołowe i rywalizację zespołów.

Poza tym rywalizacja ta ma za zadanie budowanie wiary w siebie uczestników biorących w niej udział, przełamywanie własnych słabości i pokonywanie głęboko ukrytych lęków. Dodatkowym atutem jest wpleciony w scenariusz program szkoleń i ćwiczeń, który oparty jest na trójkącie efektywności zapamiętywania. Poprzez zabawę i samodzielne wykonywanie zadań uczestnicy pod okiem instruktora w ekspresowym tempie uczą się praktycznych umiejętności z zakresu SURVIVALU, ALPINISTYKI LINOWEJ, PIERWSZEJ POMOCY, BUSHCRAFTu i PREPPERingu.

 Zabawy możemy przeprowadzić na naszym terenie w okolicach Radziejowic, blisko Warszawy lub w innym dowolnie wybranym miejscu w lesie. Możemy połączyć ją ze spływem kajakowym, konkurencjami wspinaczkowymi lub paintballem. 

 

ZABAWY MILITARNE

OBÓZ REKRUTÓW - Kilkugodzinne lub całodzienne wyprawy pod okiem zawodowych wojskowych w ekstremalnym terenie. Szkolenie wojskowe, wyczerpujące zadania, rywalizacja i współpraca-tego wszystkiego możecie doświadczyć podczas tych zajęć!

SZTAFETA MILITARNA - Zabawa połączona z aktywnością. Sztafeta przebiega przez bardzo zróżnicowany teren, na trasie przewidziano wiele zadań o różnym stopniu trudności. Szczególnie atrakcyjna forma dla firm, w których dużą rolę odgrywa rywalizacja pomiędzy poszczególnymi zadaniami.

PAINTBALL WOJSKOWY - paintball prowadzony przez zawodowych wojskowych-lekcja taktyki, współpracy i integracja

.

Imprezy integracyjne
Imprezy w plenerze:
Imprezy firmowe
Ambiente
Budy Michałowskie 72 | 96-316 | Międzyborów | tel. 695 351 513, e-mail: biuro@imprezy-integracyjne-ambiente.pl
Adres do korespondencji: Al.Krakowska 82, 02-256 Warszawa

Wszelkie prawa zastrzeżone ©2014 Ambiente Marzena Tomasik