Prohibicja

Ten okres w historii ma swój nieodparty urok, niepowtarzalny, ulotny klimat i nastrój. Blichtr i szyk, jakiego nie znały ani wcześniejsze, ani żadne z późniejszych pokoleń. Prohibicja, Gwiazdy kina i estrady, które pozostały żywe po dziś dzień. Nowe kanony mody i przełom w kulturze. Ogromne zmiany w życiu codziennym. Wyzwolenie kobiet Wszystko, co wydarzyło się w krótkim okresie lat 20. pozostawiło niezatarty ślad w historii i świadomości ówczesnego człowieka i w znacznym stopniu wpłynęło na życie następnych pokoleń.

Podczas zabawy możemy przeprowadzić warsztaty taneczne i konkursy związane z latami 20-tymi? Do wyboru: warsztaty i konkurs charlestona, konkurs znajomości piosenek, konkurs filmowy, najszybszy rewolwerowiec, rozpoznawanie trunków oczywiście bezalkoholowych, bo przecież to okres prohibicji?;)

Pawie pióra , szale boa, gustowne kapelusze, gramofony i wiele innych elementów rodem z warszawskich teatrów ozdobi Państwa wieczór i sprawi że uczestnicy poczują się jak by byli na przyjęciu u Ala Capone lub Poli Negri.

Unikalny nastrój tamtych lat wspomoże również profesjonalne oświetlenie architektoniczne oraz techniki multimedialne. Odpowiednią oprawę muzyczną może zapewnić nasz doświadczony DJ lub doskonały Swing Band - trio lub kwartet. S.

Zarówno DJ jak i Swing Band mogą przygrywać przez pierwszą część zabawy-czyli podczas uprawiania hazardu w Casino, DJ poprowadzi również dyskotekę w późniejszych godzinach?.

Imprezy integracyjne
Imprezy w plenerze:
Imprezy firmowe
Ambiente
Budy Michałowskie 72 | 96-316 | Międzyborów | tel. 695 351 513, e-mail: biuro@imprezy-integracyjne-ambiente.pl
Adres do korespondencji: Al.Krakowska 82, 02-256 Warszawa

Wszelkie prawa zastrzeżone ©2014 Ambiente Marzena Tomasik