Królowa śniegu - jak w obliczu zła odkryć siłę miłości

Za siedmioma zmrożonymi górami, za siedmioma zamarzniętymi morzami i śnieżnymi siedmioma pustyniami na wysokiej szklanej skale górował piękny lodowy zamek, a w nim zimne życie wiodła samotnością opętana okrutna Królowa Śniegu wraz ze swoim białym dworem. Ani jeden promyczek nadziei nie wpadał przez pałacowe okna, jakby szron zmroził wszystkie serca.

Przy bramie wejściowej do Lodowatego Królestwa stoją białe strażniczki w dziwacznych zimnych strojach, z cylindrami na głowach i z halabardami w rękach. Gdy je miniemy, znajdziemy się w świecie wiecznej zmarzliny, białe postacie z lodowatym powitaniem obdarują nas błękitnym drinkiem ? z lodem oczywiście (w gestii zleceniodawcy).

Dźwięk trąb?.. i na sali pojawia się Królowa Śniegu. Okrutna i wyniosła władczyni tych ziem przedstawia swoją wizję zawładnięcia całym światem. Odtąd nie będzie już dnia ? jedynie noce ? czarne lub białe, wszystko przykryje biały puch, a ona będzie tryumfować ?.

Imprezę prowadzi nadworny czarodziej, który spełnia każdy rozkaz Królowej. Sam jednak serce ma żywe, w skrytości marzy o małej odwilży i lekkim ociepleniu klimatu. W magicznym lustrze dostrzegł sposób na to by serce władczyni złagodniało, w tym celu zaprosił gości na lodową ucztę.

Imprezy integracyjne
Imprezy w plenerze:
Imprezy firmowe
Ambiente
Budy Michałowskie 72 | 96-316 | Międzyborów | tel. 695 351 513, e-mail: biuro@imprezy-integracyjne-ambiente.pl
Adres do korespondencji: Al.Krakowska 82, 02-256 Warszawa

Wszelkie prawa zastrzeżone ©2014 Ambiente Marzena Tomasik