Konkurencje alpinistyczne

Zjazd na linie - Zadaniem uczestnika jest zjechanie po linie za pomocą przyrządu zjazdowego.

Podejście po linie na przyrządach - Zadaniem uczestnika jest podejście po linie za pomocą przyrządów. Następnie uczestnik jest opuszczany za pomocą przyrządu ?gri-gri?.

Most linowy ? Zadaniem uczestnika jest przejście po moście linowym składającym się z trzech lin, z dwóch lin, lub z jednej liny (dołem lub górą).

Tyrolka - Zadaniem uczestnika jest pokonanie tyrolki. Wyhamowanie zjazdu następuje za pomocą liny hamującej lub tzw. ?V?. W wersji drużynowej wciąga na górną zjazdę zawodnika cała drużyna.

Wspinanie na skrzynki ? Uczestnik zostaje przywiązany do liny asekuracyjnej, a następnie wchodzi skrzynkach od napojów układając je pod sobą. Wygrywa osoba, która wejdzie na największą liczbę skrzynek.

Zrzutnia - Uczestnik zostaje przypięty przyrządem asekuracyjno - zjazdowym do liny dynamicznej, do której przywiązana jest obciążona opona. Następnie opona zostaje podciągnięta na odpowiednią wysokość i zrzucona. Zadaniem uczestnika jest wyhamowanie lotu opony zanim dotknie ona ziemi.

Drabinka linowa ? Uczestnik zostaje przywiązany do liny asekuracyjnej, a następnie wchodzi po drabince linowej na odpowiednią wysokość.

Przejazd na rowerze po linie - Zabawa polega na przejechaniu rowerem po linie, która jest zawieszona kilka metrów nad ziemią. Rower ma przejechać na druga stronę przy pomocy normalnego "pedałowania". Przeciwwaga zabezpiecza rower przed obróceniem się dookoła liny, a asekuracja linowa nie pozwala uczestnikowi spaść "na ziemię".

Główna trudność to utrzymanie równowagi!!!!

We wszystkich konkurencjach Uczestnicy zostają przeszkoleni przez instruktora oraz są asekurowani za pomocą liny.

ZAPEWNIAMY RÓWNIEŻ WIELE NIESTANDARDOWYCH KONKURENCJI WSPINACZKOWYCH DOSTOSOWANYCH DO SCENARIUSZA ZABAWY!

Imprezy integracyjne
Imprezy w plenerze:
Imprezy firmowe
Ambiente
Budy Michałowskie 72 | 96-316 | Międzyborów | tel. 695 351 513, e-mail: biuro@imprezy-integracyjne-ambiente.pl
Adres do korespondencji: Al.Krakowska 82, 02-256 Warszawa

Wszelkie prawa zastrzeżone ©2014 Ambiente Marzena Tomasik