Imprezy integracyjne

Imprezy integracyjne

Wśród wielu wydarzeń, które przygotowujemy, szczególne miejsce zajmują firmowe imprezy integracyjne. Niezależnie od tego, czy przyjmują one postać eventów plenerowych, czy też spotkań i wieczorów tematycznych – zawsze są przez nas przygotowywane z dbałością o wyjątkowość każdej atrakcji. Takie wyjście czy impreza, w naszym przekonaniu, służą nie tylko beztroskiej rozrywce, ale przede wszystkim wzmacnianiu, rozbudowywaniu więzi. To dzięki konkurencjom pozwalającym na poznanie współpracowników, jak i odkrywanie własnych silnych stron, możliwe jest urzeczywistnianie programów team-buildingowych. Organizacja firmowych spotkań jest więc dla każdego przedsiębiorcy inwestycją w dynamiczny i sprawny rozwój – doskonałą kooperację pomiędzy członkami zespołów projektowych, ich indywidualny rozwój oraz umiejętność efektywnej komunikacji. To również okazja do tego, by odkrywać potencjał i talenty swoich pracowników.

KREATYWNOŚĆ

To, co wyróżnia nasze działania, to nieszablonowość, umiejętność tworzenia programu zgodnego z profilem i oczekiwaniami konkretnej grupy uczestników. Każde wyjście przygotowywane jest przez naszych animatorów zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Za każdym razem też, prócz realizacji Państwa pomysłów oraz wykorzystania Państwa propozycji, przedstawiają oni również program wzbogacony zaskakującymi atrakcjami – takimi, które pozwolą rozbudzić kreatywność uczestników poszczególnych konkurencji oraz zachęcić ich do zdrowej, sportowej rywalizacji.

NA SPORTOWO

Doświadczenie podpowiada nam, że najwięcej zabawy i beztroskiej rozrywki wzbogaconej ciekawym działaniem team-buildingowym przynoszą rozmaite konkurencje sportowe. Pozwalają one na urzeczywistnianie działań zespołowych, zachęcają do obdarzenia się wzajemnym zaufaniem, jak również odnajdywania dla siebie najlepszego miejsca w zespole. Dlatego też tego typu spotkania lub wyjścia wzbogacamy sportowym potencjałem, zapraszając uczestników tych wyjątkowych eventów do uczestnictwa w wielu ciekawych projektach czy piknikach i spotkaniach jednodniowych organizowanych na naszym terenie w Budach Michałowskich, oddalonych około 40 km od Warszawy.

Organizujemy:

  • rajdy i szkolenia off-road: samochody terenowe, quady;
  • szkolenia survivalowe, programy militarne, konkurencje wspinaczkowe;
  • zabawy integracyjne;
  • gry strategiczne;
  • biegi terenowe;
  • warsztaty pierwszej pomocy;
  • integracje motoryzacyjne - rajdy Fiatem 126p, symulatory i zajęcia z bezpiecznej jazdy;
  • sezonowo: spływy kajakowe, regaty, kuligi, jazda konna, loty balonem i wiele innych.

Jeśli chcą Państwo, by impreza integracyjna była niezapomniana — zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego bądź do odwiedzenia naszego biura znajdującego się niedaleko Warszawy. Jako organizator nie tylko przygotujemy dokładnie wyjścia pracowników, ale również doradzimy najkorzystniejsze rozwiązania. Proponowane przez nas spotkania będą nie tylko świetną zabawą, ale zostaną zapamiętane jako efektywna forma integracyjna, zbliżająca do siebie cały zespół.

 

Imprezy integracyjne
Imprezy w plenerze:
Imprezy firmowe
Ambiente
Budy Michałowskie 72 | 96-316 | Międzyborów | tel. 695 351 513, e-mail: biuro@imprezy-integracyjne-ambiente.pl
Adres do korespondencji: Al.Krakowska 82, 02-256 Warszawa

Wszelkie prawa zastrzeżone ©2014 Ambiente Marzena Tomasik