Imprezy firmowe

Niepowtarzalność każdego organizowanego przez nas wydarzenia w Warszawie i okolicach pozwala nam tworzyć nowe historie – zapisywać zupełnie nowe karty historii wielu przedsiębiorstw. Nasza pomysłowość, otwartość na realizację nawet nieprawdopodobnych projektów sprawia, że udaje nam się pokonywać wszelkie ograniczenia. A temu wszystkiemu towarzyszy doskonała, niezapomniana zabawa, doskonalenie umiejętności komunikowania się w zespole, odkrywanie mocnych stron oraz rozwijanie sprawnej kooperacji w grupie. W jaki sposób to osiągamy? Odpowiedzią są firmowe gry i imprezy integracyjne.

Nie są to zwykłe imprezy dla firm, ale staranna organizacja spotkań, które prócz dopasowanego programu, przepełnione są niepowtarzalnymi atrakcjami oraz grami. Dbamy o to, by organizowane przez nas spotkania były czasem magicznym – pozwalającym na oderwanie się od codziennych obowiązków oraz poznanie swoich współpracowników. Z zadowoleniem obserwujemy, jak wiele korzystnych zmian w obszarze organizacji i podziału zadań wnoszą do biznesowej codzienności nasze imprezy firmowe. Integracyjne gry oraz spotkania zawsze przygotowujemy z myślą o konkretnej grupie uczestników. Dlatego też atrakcje współtworzące dane wydarzenie pozwalają rozbudzić kreatywność zespołów, usprawnić komunikację wśród pracowników, jak również wzmocnić relacje interpersonalne. Jesteśmy przygotowani do tego, by wszelkie spotkania integracyjne dla firm organizować w plenerze (także w formie survivalowej lub off-roadowej), jak i w warunkach salowych. Przygotowujemy rozmaite gry, dzięki którym uczestnicy mogą rywalizować, świetnie się bawić i bliżej poznać.

Dobra organizacja integracyjnych wydarzeń firmowych to podstawa. Dla każdego, kto planuje przygotowanie takiego wydarzenia czy zabawy, jedną z podstawowych trudności jest wybranie ciekawych atrakcji, miejsca wydarzenia, jak również określenie budżetu. Współpracując z nami oraz powierzając nam to zadanie, zyskują Państwo pełne wsparcie ze strony naszych pomysłowych, kreatywnych oraz doświadczonych animatorów. Organizacja integracyjnych spotkań, zabaw i imprez firmowych jest dla nich działaniem przede wszystkim elastycznym – w pełni dostosowanym do profilu konkretnego przedsiębiorstwa oraz jego pracowników. Właśnie dlatego przygotowywane przez Agencję Ambiente wydarzenia związane z integracją pracowników cieszą się takim uznaniem. Jesteśmy przekonani, że naszymi pomysłami oraz projektami również i w Państwa biznesową codzienność uda nam się wprowadzić wiele uśmiechu, optymizmu, radości i niewyczerpalnej energii.

Chcąc powierzyć przygotowanie takich spotkań, zabaw i gier, warto zgłosić się właśnie do nas. Nasi klienci twierdzą, że tego typu zabawy były przygotowane na najwyższym poziomie, a wspomnienia z gier, w których można było rywalizować i jednocześnie bliżej poznać drugą osobę, są niezapomniane. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub odwiedzenia naszego biura zlokalizowanego niedaleko Warszawy. Jesteśmy pewni, że proponowane przez nas rozwiązania będą pełne śmiechu, dobrej zabawy i wyjątkowych wspomnień.

 

 

Imprezy integracyjne
Imprezy w plenerze:
Imprezy firmowe
Ambiente
Budy Michałowskie 72 | 96-316 | Międzyborów | tel. 695 351 513, e-mail: biuro@imprezy-integracyjne-ambiente.pl
Adres do korespondencji: Al.Krakowska 82, 02-256 Warszawa

Wszelkie prawa zastrzeżone ©2014 Ambiente Marzena Tomasik