Hippisi

Indie...Tybet... odlotowe wyjazdy w poszukiwaniu drugiego, czasami trzeciego ja. Zapraszamy Państwa na ucieczkę od realnego świata, wyrwanie się z kieratu morderczej pracy... w Polski Tybet.

U celu czeka szalona zabawa wyciągnięta z czasów kiedy królowała Janis Joplin, a co bardziej szaleni zachwycali się JAMESEM DOUGLASEM MORRISONEM czy Jimim Hendrixem. Czasy dzieci kwiatów, wolnej miłości i szalonego dzikiego życia za którym wszyscy tęsknimy.

Do tańca grać będzie DJ Trawa ? pamięta te czasy (choć był jeszcze dzieckiem). Gra muzykę tylko z tamtych lat.

Imprezę prowadzić będzie Szalony Janusz (konferansjer), chyba że będzie na haju to zrobi to ktoś inny np. Krzychu z Konopi (konferansjer), a zresztą czy to ważne?

Wszyscy chętni zaproszeni będą na ekstremalne i z niczym nieporównywalne przeżycie ? chodzenie po rozżarzonych węglach (trzeba się będzie trochę najarać). Próbę wiary będzie nadzorował profesjonalny i odjechany Mnich Tybetański (uczeń Dalajlamy).

Wystąpi również Tancerka brzucha, która szkoliła swój fach od samych narodzin u Wielkiego Mistrza Sajbaby. Kto poczuje w sobie dryg do falowania własnym brzuchem i cielskiem będzie i tu mógł popróbować swych sił (chude i kościste odpadają).

Pokaz kuglarstwa przy bębnach afrykańskich.

konkursy i zabawy: Kto skręci skręta, Mini Playback Show , Flower Power, dociskarka, dowody miłości, szalone krzesła, Joga, pierwsze kroki taneczne, zaczarowana butelka, Świat się kręci, konkurs tańca Rock n Roll, miłosne więzy? i wiele innych.

Imprezy integracyjne
Imprezy w plenerze:
Imprezy firmowe
Ambiente
Budy Michałowskie 72 | 96-316 | Międzyborów | tel. 695 351 513, e-mail: biuro@imprezy-integracyjne-ambiente.pl
Adres do korespondencji: Al.Krakowska 82, 02-256 Warszawa

Wszelkie prawa zastrzeżone ©2014 Ambiente Marzena Tomasik