MASZYNA GOLDBERGA, ESCAPE ROOM ORAZ GRA STRATEGICZNA- AGENT

NOWOŚCI W NASZEJ OFERCIE!!!

MASZYNA GOLDBERGA

Rewelacyjny sposób na kreatywną integrację. Uczestnicy biorą udział w performansie tworzenia i uruchamiania Mechanizmu Goldberga, w którym jedna kulka potrafi uruchomić całą machinę. Wszystkie elementy mechanizmu na zasadzie reakcji łańcuchowej utworzą jedno wspólne domino. Zadaniem uczestników jest zbudować oraz połączyć wszystkie elementy w precyzyjny i działający sposób tak, aby mechanizm zadziałał bezbłędnie i oczarował widzów podczas wielkiego finału.

Integracja może zostać przeprowadzona w dwóch wersjach  - na podstawie schematów  i rysunków lub jako twórcza praca zespołów wykorzystujących zgromadzone materiały jako bazę dla właśnej wyobraźni. Istnieje możliwość dopasowania użytych materiałów do profilu działania firmy:)

ESCAPE ROOM

Nasze Pokoje z Zagadkami  zostały stworzone z myślą o najbardziej wymagających Klientach oczekujących niezależnej formy rozgrywki. 

Stwarzamy Wam możliwość wybrania scenariusza zabawy - różnego dla poszczególnych pokoi lub jednego wspólnego dla wszystkich Uczestników.

Dysponujemy mobilnymi pokojami w postaci namiotów lub wykorzystujemy pomieszczenia hotelowe

Przebieg gry każdorazowo modyfikowany jest do potrzeb grupy i może wiązać się z misją indywidualną, pracą grupową czy też rywalizacją. Sugerowany czas rozgrywki w jednym pokoju proponujemy ograniczyć do 23 minut – w takim wypadku gry odbywają się w sesjach do 30 minut lub 15 / 20 minut.

 

SUPERSPY CZYLI TOŻSAMOŚC AGENTA

SUPERSPY to szkoleniowa gra, której celem jest integracja zespołu pracowników, rozwój kompetencji interpersonalnych oraz komunikacyjnych członków grupy poprzez wspólne rozwiązywanie problemów. Pracownicy szkolą się w zakresie: elastyczności w podejściu do problemów, kreatywności, działania nakierowanego na cel oraz umiejętności negocjacji i analizy.

Zespół zostaje podzielony na grupy, każda z nich ma za zadanie zarobić jak najwięcej pieniędzy wykonując 8 zadań o różnym stopniu trudności. Zanim grupa przystąpi do realizacji deklaruje wysokość swojej wygranej oraz finansowego wkładu w zadanie. Wspólne pieniądze nie są jednak bezpieczne – w każdej z grup jest bowiem Agent, którego należy wytropić, wskazać i wyeliminować (po każdym zadaniu grupę zmienia jeden, wskazany przez grupę jako AGENT uczestnik).

CELEM AGENTA – jest pozostanie w rodzimej grupie i zgarnięcie pieniędzy grupy oraz eliminacja innych agentów.

CELEM GRUPY – jest pozbycie się agentów i ukończenie gry z największą liczba pieniędzy.

Imprezy integracyjne
Imprezy w plenerze:
Imprezy firmowe
Ambiente
Budy Michałowskie 72 | 96-316 | Międzyborów | tel. 695 351 513, e-mail: biuro@imprezy-integracyjne-ambiente.pl
Adres do korespondencji: Al.Krakowska 82, 02-256 Warszawa

Wszelkie prawa zastrzeżone ©2014 Ambiente Marzena Tomasik