Biegi nocne i dzienne

POSZUKIWANIE ZAGINIONEGO SKARBU - orientacja w terenie. Gra terenowa mająca na celu uruchomić w was zmysł odkrywcy i poszukiwacza skarbów. Gra odbywa się na otwartej przestrzeni, gdzie będziecie mogli wykazać się swoją orientacją w terenie oraz znajomością map! Świetna zabawa i forma rywalizacji. Podczas biegu będziecie zaliczać zadania, zbierać punkty i wskazówki, które poprowadzą was prosto to zaginionego skarbu.

SZTUKA PRZETRWANIA W LESIE - militaria ? survival. Specyficzny rodzaj integracji budzący wiele pozytywnych emocji ! Każdy będzie mógł przez chwile poczuć się jak w prawdziwym wojsku ! Zadania, które dla Was opracowaliśmy ( nie zawsze sportowe) wykorzystywane są przez jednostki specjalne i survivalowców w celach szkoleniowych ! Podczas zajęć zdobędziecie dużą wiedzę z zakresu survivalu, dowiecie się do czego służy i jak wygląda puszka suvivalowa, jak buduje się schronienia jak wzywamy pomocy.

ALE KINO! Zajęcia opierać się będą na opracowanym wcześniej scenariuszu filmowym. Podczas biegu będziecie musieli uruchomić swoją wyobraźnię a nawet wrócić do czasów dzieciństwa. Spokojna atmosfera i dużo śmiechu cechują tą zabawę. Wprowadzamy również elementy rywalizacji między drużynami tak, abyście prześcigali się w swoich pomysłach !

HEJ PRZYGODO! Sportowe i logiczne wyzwania zarówno zadania drużynowe jak i bardziej indywidualne. Każdy może spróbować swoich sił podczas zdobywania punktów. Pomiędzy zadaniami wplecione są zagadki i rebusy edukacyjne mobilizujące was do pracy. Pamiętajcie że co dwie głowy to nie jedna. W trakcie zabawy wykorzystywać będziemy łuki, wiatrówki, narty wieloosobowe, atki I inne przyrządy sprawnościowe.

Imprezy integracyjne
Imprezy w plenerze:
Imprezy firmowe
Ambiente
Budy Michałowskie 72 | 96-316 | Międzyborów | tel. 695 351 513, e-mail: biuro@imprezy-integracyjne-ambiente.pl
Adres do korespondencji: Al.Krakowska 82, 02-256 Warszawa

Wszelkie prawa zastrzeżone ©2014 Ambiente Marzena Tomasik