Imprezy firmowe

Niepowtarzalność każdego, przygotowywanego przez nas wydarzenia pozwala nam tworzyć nowe historie – zapisywać zupełnie nowe karty historii wielu przedsiębiorstw. Nasza pomysłowość, otwartość na realizację nawet najbardziej nieprawdopodobnych projektów sprawia, że udaje nam się pokonywać wszelkie ograniczenia. A temu wszystkiemu towarzyszy doskonała, niezapomniana zabawa, doskonalenie umiejętności komunikowania się w zespole, odkrywanie mocnych stron oraz rozwijanie sprawnej kooperacji w grupie. W jaki sposób to osiągamy? Odpowiedzią się firmowe imprezy integracyjne.

Nie są to zwykłe imprezy dla firm, ale starannie przygotowane przez nas wydarzenia, które prócz dopasowanego programu, przepełnione są niepowtarzalnymi atrakcjami. Dbamy o to, by organizowane przez nas imprezy firmowe były czasem magicznym – pozwalającym na oderwanie się od codziennych obowiązków oraz poznanie swoich współpracowników. Z zadowoleniem obserwujemy, jak wiele korzystnych zmian w obszarze organizacji i podziału zadań wnoszą do biznesowej codzienności nasze imprezy firmowe. Integracyjne wydarzenia zawsze przygotowujemy z myślą o konkretnej grupie uczestników. Dlatego też atrakcje współtworzące dane wydarzenie pozwalają rozbudzić kreatywność zespołów, usprawnić komunikację wewnątrzfirmową, jak również wzmocnić relacje interpersonalne. Jesteśmy przygotowani do tego, by imprezy integracyjne dla firm organizować w plenerze (także w formie survivalowej lub off-roadowej), jak i w warunkach salowych.

Dobra organizacja to podstawa. Dla każdego, kto planuje przygotowanie takiego wydarzenia jedną z podstawowych trudności jest wybranie ciekawych atrakcji, miejsca wydarzenia, jak również określenie budżetu. Współpracując z nami oraz powierzając nam to zadanie, zyskują Państwo pełne wsparcie ze strony naszych pomysłowych, kreatywnych oraz doświadczonych animatorów. Organizacja imprez firmowych jest dla nich działaniem przede wszystkim elastycznym – w pełni dostosowanym do profilu konkretnego przedsiębiorstwa oraz jego pracowników. Właśnie dlatego przygotowywane przez Agencję Ambiente cieszą się takim uznaniem. Jesteśmy przekonani, że naszymi pomysłami oraz projektami również i w Państwa biznesową codzienność uda nam się wprowadzić wiele uśmiechu, optymizmu, radości i niewyczerpalnej energii.

 

 

Imprezy integracyjne
Imprezy w plenerze:
Imprezy firmowe
Ambiente
Budy Michałowskie 72 | 96-316 | Międzyborów | tel. 695 351 513, e-mail: biuro@imprezy-integracyjne-ambiente.pl
Adres do korespondencji: Al.Krakowska 82, 02-256 Warszawa

Wszelkie prawa zastrzeżone ©2014 Ambiente Marzena Tomasik